Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 23:07

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gotowanie
PostNapisane: N gru 17, 2017 13:48 

Ja lubię gotować ale czasem są dni, kiedy jestem bardzo zmęczona...taką mam pracę. Wtedy zamawiam gotowe jedzenie, najbardziej lubię pizzę, więc decyduję się na Party Pizza i cała rodzinka jest zadowolona.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 17, 2017 13:48 

Tytuł: Re: Gotowanie
PostNapisane: Śr gru 27, 2017 16:38 

A jaki w kuchni macie robot kuchenny? Ja zastanawiam się nad tym modelem - https://www.euro.com.pl/roboty-wieloczy ... anet.bhtml To robot planetarny, sporo na forach czytałam o tego typu robotach i panie sobie chwalę bardzo.

PostNapisane: Cz lut 01, 2018 11:46 

Ja w takie dni robie sobie tosty francuskie (chleb w jajku) i mam świetny obiad :)

PostNapisane: N lut 25, 2018 08:43 

Są dania, które w sumie nie wymagają dużo pracy:) Ja też w sumie mam inną stategie na takie dni. Raz w tygodniu robie sobie danie jednogarnkowe (leczo, bogracz itp.) dzieki temu mam tego spory zapas i zawsze mozemy odgrzać. Najchętniej to u nie jadają wszyscy leczo. Robie je, praktycznie jak wszystko, na ostro. Więc zapas papryki słodkiej i ostrej z Hiszpanii od Knorra mam spory. To własnie przyprawy z nowej serii, bardzo fajne, aromatyczne, wyraziste. Jak lubicie jeść na ostro to wypróbujcie je w waszych kuchniach

PostNapisane: N mar 04, 2018 21:40 

Mam kilka sprawdzonych dań na szybko, są to głównie zapiekanki, czasami kupuje gotową pizzę mrożoną i odgrzewam ją w piekarniku.
Bardzo nie lubię czyścić piekarnika po pieczeniu i marzy się mi piekarnik Candy z funkcją podwójnego czyszczenia.

PostNapisane: Śr mar 21, 2018 07:40 

Mam podobnie, jak każda z nas mam niewiele czasu na gotowanie ale mam kilka sprawdzonych przepisów na szybkie dania. Podobnie jest ze świętami, też korzystam z szybkich i prostych przepisów, jednym z nich jest mazurek orzechowy https://www.kamis.pl/przepisy/ciasta-desery-napoje/mazurek-orzechowy idealny, tradycyjny wypiek Wielkanocny :)

PostNapisane: Pn mar 26, 2018 19:04 

No dobrze, a co robicie, gdy nie macie czasu na gotowanie? Czy zamawiacie jedzenie online? My, ostatnimi czasy dość często składamy zamówienie na pizzę w pizzerii http://lodz.pizzerianocna.pl/#onas :-). Mamy swoją ulubioną pozycję którą zamawiamy za każdym razem. Czasami, zdarza nam się dodatkowo dobrać sałatki, czy pieczywo czosnkowe, bo ma je naprawdę smaczne!

PostNapisane: Śr mar 28, 2018 23:06 

Jeśli lubicie frytki, to macie teraz okazję na bardzo fajną promocję od Aviko. Oferują wymianę paczek na nagrody. Wszystko bardzo proste. Robicie zakupy, rejestrujecie je w aplikacji Aviko Benefits, a potem zdobyte punkty wymieniamy na nagrody, które będą dla nas przygotowane.

PostNapisane: Cz kwi 05, 2018 19:47 

Ja nie za bardzo mam chęć na gotowanie, to korzystam z półproduktów, dość często kupuje również dania mrożone, na przykład pierogi.
Moja rodzinka najbardziej lubi pierogi ruskie z serem i ziemniakami. W tego typu produkty zaopatruje się między innymi w Lidlu - kupuje, gdy dane rzeczy są w promocji, często przeglądam ich gazetkę: https://www.gazetkonosz.pl/lidl/

PostNapisane: Wt maja 15, 2018 13:06 

Ja również lubię gotować, niestety od kiedy jestem zawalona pracą, nie mam na to czasu.. Marzę, kiedy będę mogła sobie ugotować nawet szybką i prosta kaszę manną Kupiec https://kupiec.pl/produkt/kasza-manna/ i polać ją gotowym sokiem jagodowym, jaki czeka od dawna w spiżarni. Smaczne to danie i zdrowe, jadłyście kiedyś? Albo mam ochotę na prawdziwy gulasz..

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 15, 2018 13:06 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC