Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest N lis 29, 2020 14:04

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 17, 2016 09:52 

Co lepiej kupić - mały domek do remontu,
czy nowe mieszkanie?
Chodzi mi konkretnie o Wrocław.

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2016 09:52 

PostNapisane: Wt maja 17, 2016 21:46 

Remont domku to najczęściej koszty większe niż się przewiduje.
Może lepsze byłoby jednak nowe mieszkanie?
Jeśli chodzi o mieszkania Wrocław ma dosyć szeroką ofertę
mieszkań deweloperskich.
Można nawet wyszukać mieszkania z własnym ogródkiem przy budynku.
Wrocław w bardzo szybkim tempie ciągle się rozbudowuje.

PostNapisane: Pn maja 30, 2016 08:30 

To i to jest dobrym pomysłem :) Zależy tylko czy stać Cię na utrzymanie domku bo jednak koszty takiego domu rosną. Zobacz sobie propozycje działek i mieszkań na stronie http://drhouse.com.pl/, może coś dla siebie wybierzesz.

PostNapisane: Pn lis 21, 2016 15:27 

Mi wystarczy mały domek. Wiele ciekawych propozycji takich modeli znajdziesz na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-prefabrykowany . Taki domek szybko się buduje i szybko można w nim mieszkać, polecam jak najbardziej.

PostNapisane: Wt sty 24, 2017 10:14 

Ja jestem za domkiem - koszty mogą być porównywalne a tak przynajmniej nie trzeba będzie się przejmować sąsiadem za ścianą. Jak szukałam ostatnio gdzie są ładne meble dla dzieci to sobie uświadomiłam, że jednak dzieci sa głośne i dobrze ze nie muszę się tłumaczyć sąsiadom z tego ich krzyku :) A przy okazji, kupiłam wspaniałe meble w kremowym kolorze, pokój wygląda z nimi jak z katalogu. Podaję wam link do sklepu gdzie je zamawialam http://www.ceneo.pl/Meble_dzieciece_i_akcesoria . Szukanie mebli to nie jest latwa sprawa, ale najwazniejwsze, ze w końcu znalazłam to co chciałam.

PostNapisane: Pt sty 27, 2017 10:41 

Ja przymierzam się do kupna własnego mieszkania. Póki co jestemśmy na etapie oglądania. Przynajmniej dobrze z tym, ze oboje jesteśmy zdania, ze nowe mieszkania Kraków-Łobzów są bardzo interesujące. Ostatecznie jeszcze nie podjęliśmy decyzji ale myślę, ze w tych okolicach coś wybierzemy bo jest dobre połaczenie komunikacyjne z centrum a jednocześnie można tam znaleźć spokój i ciszę.

PostNapisane: Pt kwi 28, 2017 09:51 

Ja jestem za domem - można sobie wtedy stworzyć piękny ogród. Polecam tą stronę, na niej kupicie roślinki: drzewa krzewy ozdobne.

PostNapisane: Pn maja 08, 2017 15:07 

możesz sobie sprawdzić ofertę na mieszkania zamość bo są ciekawe oferty. Naprawdę bardzo dobre cenowo, jak i architektonicznie

PostNapisane: Wt cze 27, 2017 19:27 

Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Ja jednak wolę mały domek. Projekty małych domów, na przykład "Amelia" na stronie MG Projekt, podobają mi się dużo bardziej niż wielkie rezydencje. Natomiast porównując dom do mieszkania - dom wygrywa z tego powodu, że zawsze ma się swoje podwórko, taras itp... A balkon w bloku to nie to samo.

PostNapisane: Cz lip 20, 2017 20:18 

Powiem Wam szczerze, że sama jednak dużo chętniej postawiłabym na domek jednorodzinny. Zresztą jeżeli kiedyś zdecyduję się na budowę, postawię na takie projekty, jak te dostępne w Pracowni Projektowej Dominata http://www.dominanta.pl/ . Można tam bowiem znaleźć szeroki wybór domków jednorodzinnych z użytkowym poddaszem. Są one bardzo starannie dopracowane, a jednocześnie świetnie się prezentują. Co więcej w tym przypadku kupujemy bez kosztów pośrednika projekt bezpośrednio od autora.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 20, 2017 20:18 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC