Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest N lis 29, 2020 13:07

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N maja 01, 2016 10:10 

O czym pamiętać zabierając się za remont?
Boję się tego wszystkiego, więc będę wdzięczna jeśli ktoś podpowie coś od siebie, tak z doświadczenia.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 01, 2016 10:10 

PostNapisane: N maja 01, 2016 19:39 

Na pewno warto będzie sobie zrobić kosztorys tego całego przedsięwzięcia.
Wtedy wiadomo chociaż na tym polu czego się spodziewać. Poczytaj sobie tutaj co proponują markety budowlane.
Zobacz ile kosztują te materiały, które najbardziej Cię interesują.

PostNapisane: Cz cze 16, 2016 13:43 

A ja uważam, że najpierw należy wiedzieć czego się chce a później można kombinować tańsze i droższe wersje :) Jeśli chodzi opodłogę to ciekawe dyskusje znalazłam tutaj ... Warto zapoznać się z opiniami, skorzystać z porad. Jest tyle towaru na rynku i nie zawsze potrafimy się w tym wszystkim odnaleźć.

PostNapisane: Cz cze 23, 2016 06:13 

Witam.
Najprościej będzie jak się poradzisz architekta. Ciekawe aranżacje wnętrz zgodnie z panującymi trendami mają w tym studio .Można też tutaj otrzymać pomoc architektów i grafików, którzy tworzą wyjątkowe projekty oraz współpracują z klientem. Kilkanaście propozycji możesz obejrzeć na stronie.

PostNapisane: Pt lip 08, 2016 08:25 

Architekt to dobry pomysł o ile ma się na niego pieniądze.
Mnie na razie nie stać, więc praktycznie wszystko robimy sami, od malowania ( http://www.budujesz.pl/wiadomosc/farba- ... epsza/298/ - pomocne artykuły za darmoszkę można w tej dziedzinie znaleźć w sieci), przez wykańczanie czego się tylko da własnym sumptem.

PostNapisane: Pn lip 11, 2016 08:17 

No wiadomo, że wszystko w sprawie remontów mieszkania przelicza się na pieniądze,
jak kogoś stac na architekta czy wykończeniówkę profi to korzysta,
a jak nie to radzi sobie własnymi siłami i też jest ok.
Można też w niektórych firmach od kompleksowych wykończeń zamówić bezpłatną konsultację jak tu https://www.deconova.pl/bezplatna-konsultacja/ też warto wykorzystać.

PostNapisane: Pn maja 29, 2017 11:05 

Według mnie wsparcie architekta to dobra opcja, dzięki temu przestrzeń jest nie tylko stylowa, ale również praktyczna. Nawet, jeśli mamy wyczucie estetyki, to zazwyczaj nie orientujemy się tak dobrze, jak specjalista, który możne nam udzielić kilku cennych porad. Zobaczcie sobie realizacje http://perfectspace.pl/realizacje firma wiarygodna, ma dużo pomysłów, urządzają mieszkania pod klucz.

PostNapisane: N cze 04, 2017 14:32 

by zatrudniać sprawdzonych ludzi do remontu, czy to cieśla czy dekarcz, czy ekipa do spraw wykończeniowych, to zawsze bierz z kogoś polecenia. Po zapoznaniu się z opiniami.

PostNapisane: Pt cze 09, 2017 09:34 

Przy remoncie trzeba również pamiętać o wyborze odpowiednich podłóg. Polecam wybór podłóg drewnianych, ze względu na to, że są ekologiczne i antyalergiczne (świetne do pokoju dla dziecka!). Dobry wybór znajdziesz w HurtParkiet.pl :wink:

PostNapisane: Pn wrz 18, 2017 15:22 

Myślę, że na pewno warto wszystko wcześniej zaplanować . Chodzi mi tutaj o konkretny wygląd pomieszczenia, meble, farby itp rzeczy. Warto to wszystko zaplanować by o niczym nie zapomnieć. Mnie np bardzo podobają się pomieszczenia z wykorzystaniem takich http://stefania.pl/pustaki-szklane szklanych pustaków. Według mnie wyglądają one rewelacyjnie. Więc jeżeli masz jakiś pomysł to rozrysuj sobie to koniecznie :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 18, 2017 15:22 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC