Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest N lis 29, 2020 14:10

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr paź 04, 2017 13:37 

Myślicie, że mieszkanie można urządzić samodzielnie w miarę łatwo?
Jak się za to zabrać?

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 04, 2017 13:37 

PostNapisane: Śr paź 04, 2017 14:43 

Zależy.
Może i łatwo, jeśli jesteś w temacie, znasz się na tym chociaż trochę i wiesz jaki efekt chcesz osiągnąć.
Tutaj https://www.deconova.pl/porady/ poczytaj sobie porady odnośnie urządzania wnętrz.
Ponadto jednak weź pod uwagę pomoc projektanta.
W ten sposób otworzysz sobie więcej możliwości i możesz liczyć na fachową pomoc jeśli np. utkniesz w martwym punkcie i nie będziesz umiała ruszyć dalej :)

PostNapisane: Pn paź 16, 2017 08:37 

Inspiracji można szukać w sieci. Nie brakuje ich zupełnie. Czasem warto po prostu przeglądać oferty dostępne w e-sklepach typu https://kapps-store.pl/kategoria-produktu/dekoracje/wazony-i-doniczki/ i dobierać pasujące elementy. Wychodzę z założenia, że jeżeli będziesz się dobrze czuć w mieszkaniu, które zaaranżujesz samodzielnie to masz pełen sukces.

PostNapisane: Śr paź 18, 2017 06:25 

Żadna sztuka , musisz tylko trafić na fajny sklep z dekoracyjnymi dodatkami, który Ci pomoże w urządzeniu swojego domu. Ja większość firanek i zasłonek mam ze Strzyżowskiego Centrum Firan - są naprawdę super. Wybór też ogromny, sama zobacz na ich internetowym sklepie:http://centrumfiran.pl/

PostNapisane: Śr paź 18, 2017 09:46 

Ja urządzałam swoje mieszkanie sama i jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeżeli wydaje się to trudne, to wystarczy określić, na jakim efekcie Ci zależy, co chcesz mieć w domu, jaki masz budżet. Potem możesz zrobić listę sklepów, poczytać w sieci różne artykuły (bo może coś da się zrobić taniej i prościej) i rozplanować listę działań, a potem działać po prostu według niej. Ja zaczęłam od środka i najpierw wymieniałam meble do sypialni, bo najbardziej zależało mi na klimacie tam, gdzie spędzam dużą część czasu. Potem kuchnia, żeby było funkcjonalnie, łazienka, a na końcu część dla gości czyli salon. :)

PostNapisane: Wt paź 31, 2017 02:22 

Samodzielne urządzenie mieszkania wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać, szczególnie gdy pomieszczenia są małe i w zasadzie każdy metr się liczy i trzeba go dobrze wykorzystać. Musicie zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy ma dobry gust i potrafi połączyć wyposażenie i dodatki tak, żeby wszystko do siebie pasowało. Moim zdaniem wynajęcie architekta wnętrz to bardzo dobra inwestycja. Mogę polecić https://perfectspace.pl to firma z Warszawy wykańczają oraz urządzają mieszkania pod klucz, zajmują się również opiniowaniem umów deweloperskich i wszelkich niezbędnych dokumentów, mogą pomóc też w odbiorze mieszkania.

PostNapisane: Wt paź 31, 2017 19:51 

Ja urządzałam sama, bo lubię i wolę sama miec wpływ na to jak mój dom wygląda..
Ale jeżeli nie ma się jakiegoś wyczucia czy pojęcia więc może lepiej zlecić...

PostNapisane: Śr lis 01, 2017 10:50 

Też urządzałam sama, inspirowałam się gotowymi aranżacjami i na tej podstawie budowałam sobie wizję mieszkania idealnego :) wydaje mi się, że dekorator wnętrz bardziej skupi się na obowiązujących trendach, niż na naszych upodobaniach.

PostNapisane: N lis 05, 2017 13:57 

Jeśli się wie, gdzie szukać poszczególnych elementów, to może być to jak najbardziej proste. Podpowiem, że jeśli mowa o takich rzeczach jak maty wejściowe, to świetnie sprawdzą się produkty z http://matywejsciowe.pl/kontakt/ Najlepiej sami tam zajrzyjcie i przekonajcie się, na co możecie liczyć.

PostNapisane: Śr lis 08, 2017 11:36 

Ja się właśnie zastanawiam czy jest sens samodzielnie urządzać mieszkanie. Ja się za bardzo na tym nie znam, więc zajęłoby mi to trzy razy więcej czasu niż osobie, która się na tym zna. Dużym plusem na pewno jest to, że zrobisz wszystko tak jak chcesz. Ale z drugiej strony odbierasz sobie dużo czasu. Ja własnie jestem na etapie szukania, który deweloper mieszkania wrocławma najładniejsze wykończenia pod klucz, bo chyba na taką opcję się skuszę!

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 08, 2017 11:36 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC