Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest N lis 29, 2020 14:18

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 20, 2019 10:10 

Problem jest taki, że prawo dokładnie nie określa, jaki powinno być wykończone mieszkanie w stanie deweloperskim. Czasem deweloper rozróżnia opcje cennikiem, ale nie zawsze. Nam na przykład opłaca się w sklepie Steinost kupić cegłę dekoracyjną na ścianę i samemu wykończać kuchnię, czy łazienkę, niż kupować gotowe mieszkanie z tego rodzaju wyposażeniem. Dlatego też planujemy zakup tańszej opcji.

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 20, 2019 10:10 

PostNapisane: Wt kwi 16, 2019 16:33 

Koszt może być bardzo różny. Znajomi zapłacili naprawdę dużo w porównaniu do nas. Różnica taka, że wiele rzeczy robił mąż ze swoim bratem. Co pozwoliło nam zaoszczędzić niemałe pieniądze. Dzięki temu mogliśmy bardziej "zaszaleć" jeśli chodzi o wystrój. Początkowo chcieliśmy iść w wersję minimum, żeby mieszkać. Ale na szczęście okazało się, że nie na wszystkim musieliśmy oszczędzać. Dzięki temu mam np. w salonie moje wymarzone panele ścienne 3D https://eurodeco.pl/Panele-scienne-3D-z-PVC-c80. My mamy zamontowane dookoła kominka, do tego ładne wykończenie, na pozostałej części ściany farba, efekt końcowy genialny!

PostNapisane: Cz kwi 18, 2019 08:36 

Ja bardzo chciałabym położyć panele w całym moim mieszkaniu. Nie wiem jak będzie z łazienką, bo tam raczej powinno się położyć płytki. Tak aby woda nie uszkodziła podłogi. Ostatnio w oko wpadły mi panele laminowane ale nie mam co do nich przekonania. Nie znam nikogo, kto miałby takie u siebie w domu, a wyglądają naprawdę nieźle. Muszę przemyśleć tą decyzję.

PostNapisane: Pn maja 20, 2019 09:15 

Pewnie trochę minie od zakupu mieszkania do wprowadzenia się, ale jak załatwicie szybko ekipy to powinna to być kwestia góra kilku miesięcy ;) Warto tu szukać ekip z polecenia. Jak jeszcze nie macie wybranego swojego wymarzonego mieszkania to myślę, że portal https://obido.pl/ pomoże wam w tym. Słyszeliście już może o Obido? Można tu łatwo wyszukać konkretne oferty od deweloperów na mieszkania i domu. Wyszukiwanie jest bardzo proste, a oferty są profesjonalnie przygotowane.

PostNapisane: Pt wrz 06, 2019 10:05 

To już indywidualna kwestia. Moim zdaniem powinniście pójść w takim kierunku z wykończeniem, który będzie najkorzystniejszy dla Was. Przecież dzisiaj dobry deweloper będzie w stanie udostępnić Wam mieszkanie w określonym stanie, więc możecie zrobić z nim, co uważacie za słuszne.

PostNapisane: Pn wrz 23, 2019 21:28 

zależy na pewno od tego w jakim standardzie chce się to zrobić, czy masz na myśli także wyposażenie agd i czy zlecasz wykonanie samemu czy robisz coś sam, my się dogadaliśmy z moim tatą, tesciem i mężem że panele, płytki zrobimy sami, to nam dużo pieniędzy pozwoliło zaoszczdzić, zainwestowaliśmy tylko w kilka urządęń typu wiertarko-wkrętarka, szlifierka wybraliśmy od ryobi z tego systemu one plus bo potem łatwo rozbudować warsztat i masz jeden akumulator i jedną ładowark do wsystkiego

PostNapisane: Wt paź 22, 2019 23:59 

Czy zdradzisz, z oferty którego dewelopera skorzystałaś? Sam, mieszkam we Wrocławiu, jednak na tą chwilę mieszkanie wynajmuję – dopiero rozglądam się za mieszkaniem na własność. Czy powinienem skorzystać z oferty tego dewelopera: https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupok ... wroclawiu/ ? Nie ukrywam, że zależy mi na mieszkaniu z rynku pierwotnego.

PostNapisane: Pt lut 14, 2020 11:14 

Myślę że najlepiej kupić mieszkanie od Atala, od razu z wykończeniem pod klucz, wtedy nie będzie problemu z szukaniem firmy do wykończeń i kombinowania na to kasy

PostNapisane: Pn paź 05, 2020 18:31 

Nie urządzałabym mieszkania samemu.. osobiście wolę wykończenie zaproponować https://innerconcept.pl/ , maja ogromne doświadczenie. Prezentują Ci projekt, ty akceptujesz, a oni wykonują. Zdecydowanie wolę urządzać mieszkanie niż bawić się płytkami i malowaniem ścian.

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 05, 2020 18:31 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC