Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 21:30

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 30, 2018 22:38 

No właśnie - kiedy? Ja również takim tematem się zainteresuje, bo moja zmarszczki często sprawiają mi spory kłopot. Znalazłam już nawet u siebie w Krakowie specjalistę - dr Rafał Pabiańczyk ma największą ilość zadowolonych pacjentem, ale nie chciałabym umawiać się na wizytę, kiedy botoks nie jest jeszcze aż tak potrzebny.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2018 22:38 

PostNapisane: Śr kwi 18, 2018 19:11 

Według mnie chyba jednak bardziej bezpieczny byłby zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest bezpieczny bo stanowi naturalny składnik skóry. Trzeba oczywiście wybrać dobry i sprawdzony gabinet, jak ten w Zielonej Górze - http://www.medestetic.com.pl/kwas-hialuronowy/. Raczej nie radziłabym oddawać się w ręce amatorów, bo efekt może być całkiem odwrotny do zamierzonego.

PostNapisane: N kwi 22, 2018 19:38 

Aktualnie medycyna estetyczna jest na takim poziomie, że zabiegów, które mogą odmłodzić nasz wygląd jest naprawdę cała masa. Same zresztą sprawdźcie to chociażby tutaj http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/medyc ... -na-twarz/ . Ja uważam, że najlepszym sposobem będzie po prostu umówienie się na konsultacje w takiej klinice i dowiedzenie się jaki zabieg będzie najkorzystniejszy dla naszej cery, bo jednak takie rzeczy jest w stanie ocenić jedynie specjalista.

PostNapisane: Wt maja 22, 2018 12:21 

Najlepiej byłoby gdybyś sama udała się do jakiegoś zaufanego gabinet
i na pewno profesjonalista to stwierdzi czy botoks jest Ci już potrzebny czy też nie.
Jeżeli szukasz takich gabinetów to najlepiej jest w wyszukiwarkę wpisać frazę
medycyna estetyczna Kraków i pokażą Ci się gabinety wśród których
możesz później wybierać.

PostNapisane: Wt cze 19, 2018 06:21 

jeśli tylko czujesz, że masz potrzebe poprawy wyglądu swojej skóry nie widzę przeciwskazań. Oczywiście odpowiednie miejsce z doświadczonymi specjalistami z dziedziny medycyny estetycznej to podstawa. Nie wiem skąd jestes, ale jeśli z Wrocławia lub okolic to polecam salon COCO-TIME na ulicy Trawowej 53 A. Mają tam bardzo rozbudowaną ofertę na zabiegi, w tym także te związane z zastosowaniem botoksu :)

PostNapisane: Śr cze 27, 2018 08:32 

swój pierwszy zabieg z botoxem w magicznej klinice miaalm po trzydziestce, usunęłam zmarszczki z czoła a to był mój niesamowity kompleks, niby 30tka to nie duzo a u mnie czoło było jak u babci, żadne kremy nie dawały z tym rady, botox dał super efekt

PostNapisane: Cz sie 16, 2018 07:29 

Wszystko zależy od Was. Na pewno powinniście zastanowić się, czy będzie to korzystna rzecz dla Waszego organizmu. Ja bym raczej najpierw zdecydował się na wizytę w Klinika Krajewski, bo tam możecie liczyć na zabiegi przy użyciu takich sprzętów jak laser picosure warszawa. Dzięki temu możecie poprawić wygląd szybko i skutecznie. Rozważcie to dobrze.

PostNapisane: Pn wrz 17, 2018 14:53 

Botox czy inne zabiegi są dobre jak wiemy, że już kremy nam nie pomogą. Ja czasem sama szukam ciekawych propozycji bez użycia skalpela. Ostatnio oferta spodobała mi się http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -skalpela/ . Jak na moje oko to warta uwagi , ponieważ rezultaty z tego co czytałam są niezłe.

PostNapisane: Pn wrz 17, 2018 19:45 

Sprawdza się też doskonale osocze bogatopłytkowe. Czytałam o tym na; http://felknerestetyczna.pl/medycyna-es ... oplytkowe/ i przyznam, że temat bardzo ciekawy. Ale nie wiem czy osobiście bym wykonała ten zabieg bo działa na bazie krwi własnej. Znajome wykonywały i jednak bardzo zadowolone.

PostNapisane: Wt wrz 18, 2018 07:06 

Ja również jestem za kwasem hialuronowym dobrej jakości. Efekty się utrzymują na długi czas i efekt wygląda naturalnie, a nie sztucznie. W gabinecie który odwiedzam korzystają z kwasu hialuronowego usieciowanego od https://www.imeso.pl/produkt/zfill---wypelniacze-ha/zfill-contour----1ml-kwas-hialuronowy-usieciowany.html. Ja jestem bardzo zadowolona.

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 18, 2018 07:06 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC