Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 22:08

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt mar 08, 2019 10:37 

Botox to dość fajny pomysł, jeżeli mamy faktycznie problem ze zmarszczkami i nie wyglądamy ładnie, w tedy na ratunek botoks, moja znajoma robila sobie botoks w celu wypełnienia zmarszczek w Dermedzie w Krakowie, bardzo konkretne miejsce, miło i przyjemnie, ceny bardzo korzystne, zwłaszcza teraz od 1 do 9 marca jest - 10 procent zniżki specjalnie na dzień kobiet, więc warto do jutra skorzystać.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 08, 2019 10:37 

PostNapisane: Wt kwi 30, 2019 03:07 

Uważam, że botoks to rozwiązanie już dla nieco starszych kobiet i w przypadku np. zmarszczek na czole. Osobiście poki co korzystalam z wypelniaczy tylko raz, byl to kwas hialuronowy w okolicach oczu u doktora A.Kępy z Medbeauty. Efekt jest bardzo delikatny, ale skóra pod oczami jest widocznie nawilżona i taka sprężysta. Mysle, ze dzieki temu wyglada sie troche mlodziej, bo spojrzenie nie jest takie zmeczone :wink:

PostNapisane: Pt maja 03, 2019 23:53 

Moim skromnym zdaniem nigdy. Nie mogę wprost patrzeć na te nabotoksowane twarze. Kto to wymyślił? Z pewnością jakiś łebski przedsiębiorca, który wiedział, jak zarobić pieniądze. Czy naprawdę nie wystarczyłby jakiś krem czy serum, które przecież zmniejszają zmarszczki i poprawiają wygląd skóry.

PostNapisane: Cz maja 09, 2019 11:19 

Botox też jest popularny teraz i można nim poprawić swój wygląd. Delikatnie i naturalnie zrobione zabiegi na pewno pozytywnie wpłyną na wygląd ciała, ale też nie zgrożą zdrowiu. Można tutaj http://www.bloomkosmetologia.pl w salonie kosmetycznym dowiedzieć się, jakie zabiegi są najlepsze.

PostNapisane: Śr gru 18, 2019 17:17 

Botoks jest dobrym sposobem na migrenę. Można się też za pomocą zastrzyków z botoksu odmłodzić ale ja wolę metodę needle shaping czyli odmładzanie bez wstrzykiwania substancji do skóry i można się na taki zabieg umówić w klinice https://artederm.pl/

PostNapisane: Cz sty 16, 2020 19:30 

wiesz co, ja zaczęłam się delikatnie ostrzykiwać dopiero niedawno, z jakieś pół roku temu miałam pierwszy zabieg w Allure Esthétique Clinique https://a-estetyka.pl/. Żałuję że wcześniej się za to nie wzięłam bo efekty są fantastyczne. Twarz wygląda na zrelaksowaną, wypoczętą no i nie widać zmarszczek. Tylko trzeba trafić do dobrego gabinetu, gdzie wiedzą ile i gdzie wstrzykąć by uzyskać fajny efekt

PostNapisane: Wt lut 18, 2020 12:47 

Moim zdaniem najlepszym na rynku zabiegiem ujędrniającym jest lifting bezoperacyjny HIFU. Zabieg ten można wykonać w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza. Poczytajcie sobie o jego efektach.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 18, 2020 12:47 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC