Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest N lis 29, 2020 14:32

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 28, 2019 10:54 

Przychodzi wam coś fajnego do głowy?
Jakie miejsca na wakacje warto wziąć pod uwagę?

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 28, 2019 10:54 

PostNapisane: Pn sty 28, 2019 13:01 

Zależy jeszcze gdzie kto lubi spędzać swój urlop i w jaki sposób.
Może warto rozważyć, to co proponuje kubryk.pl czyli czarter jachtów w Chorwacji?
Fajna sprawa, bo jednak można porobić coś innego niż zwykle.

Druga kwestia to koszty.
Wydawało mi się, że akurat takie atrakcje są droższe.

PostNapisane: Pt lut 01, 2019 13:00 

Hm, ciekawe. W jakim mieście jest ten hotel? Z tego co wiem, to teraz wiele osób korzysta z wyszukiwarki Sun and Snow, bo wszystko jest w jednym miejscu. Można łatwo znaleźć wolny apartament w interesującym nas mieście.

PostNapisane: Pt lut 15, 2019 09:32 

Wszystko zależy od tego jak lubicie spędzać czas. Jeśli interesują Was aktywne wakacje pełne przygód to świetnym rozwiązaniem dla Was może być wyjazd w góry. Bardzo ciekawe trekkingi organizuje biuro Exploruj. Z nimi można pojechac w najciekawsze górskie rejony świata. Dzięki takiemu wyjazdowi nie tylko pochodzicie po górach ale także poznacie lokalna ludność, ich zwyczaje, zasmakujecie też jedzenia regionalnego. Exploruj to biuro z ogromnym doświadczeniem. Z nimi można bezpiecznie jechać, ponadto wyprawy dopasowane sa do możlwiości uczestników (są do wybory 3 poziomy trudności) tak więc każdy tu znajdzie coś dla siebie.

PostNapisane: Śr lut 20, 2019 11:37 

Jeżeli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu to idealnym miejscem będzie dla was agroturystyka https://agro-starka.pl/ Miejsce znam z polecania koleżanki, która jeździ konno. Była tam ze swoim koniem, bo mają na nie boksy. Była zachwycona. Akceptują również inne zwierzęta, więc jeżeli macie psa, z którym trudno jest wam się rozstać to nie macie się nad czym zastanawiać. To naprawdę fajna opcja. Można pospacerować, pojeździć na rowerze czy wybrać się na spływ kajakowy. Dla mnie bomba.

PostNapisane: Cz lut 21, 2019 08:26 

Rasowa napisał(a):
Wszystko zależy od tego jak lubicie spędzać czas. Jeśli interesują Was aktywne wakacje pełne przygód to świetnym rozwiązaniem dla Was może być wyjazd w góry. Bardzo ciekawe trekking

Masz rację. Wyjazdy w góry mogą być bardzo ciekawe. Tylko trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Mam tu na myśli odzież, obuwie czy tego typu http://ratwork.pl/ specjalistyczny sprzęt wspinaczkowy. Taki sposób spędzania czasu jest w mojej ocenie mega emocjonujący.

PostNapisane: N mar 10, 2019 17:38 

Powiem tak- uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Już w Polsce chyba wszędzie byłam, dlatego od jakiegoś czasu podróżuję już po za naszym krajem. Jakiś czas temu zainteresowały mnie podróże do Tajlandii https://planetescape.pl/kraj/tajlandia/ i zastanawiam się czy tym razem nie postawić na to wyjątkowe miejsce. W szczególności chciałabym tam zobaczyć mistyczne świątynie Angkoru. Myślę, że byłaby to fascynująca podróż.

PostNapisane: Śr mar 13, 2019 12:22 

No to już zależy od tego czy wolicie aktywny wypoczynek czy też może leniuchowanie na plaży i korzystanie z uroków all-inclusive w Hotelu. Ja to jestem zwolenniczką aktywnych wakacji, zwiedzania i chodzenia po górach. Dlatego mogę zaproponować portal https://www.visitzakopane.pl gdzie łatwo znajdziecie nocleg w naszym pieknym polskim Zakopanem

PostNapisane: Śr mar 27, 2019 16:28 

pewnie, że można wyjechać za granicę ale po co skoro nasza Polska jest taka piękna :) ja najchętniej podrózuję po kraju, uwielbiam mazury :) Jeśli chodzi o konkretne miejsce to bardzo polecam ośrodek Bajkowy Zakatek w miejscowości Guzowy Piec. Bardzo fajne warunki, dobre jedzenie i mnóstwo atrakcji dla każdego. Jest plac zabaw, mini zoo czy spa.

PostNapisane: N mar 31, 2019 18:34 

Zdecydowanie, ja najchętniej spędzam czas nad wodą. Jezioro to mój idealny klimat jeśli chodzi o wypoczynek. Jeśli macie tak samo, to zawsze pamiętajcie, by zabezpieczać się takimi kamizelkami jak https://www.sklepratownik24.pl/kamizelk ... -100n.html Dzięki temu nie będziecie musieli martwić się o Wasze bezpieczeństwo.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 31, 2019 18:34 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC