Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest N lis 29, 2020 14:31

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: So maja 30, 2020 12:31 

Pamiętajcie, że są rzeczy, o które koniecznie musicie zadbać jeszcze przed weselem. Jedną z nich na pewno jest wybór odpowiedniego fotografa. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do http://www.kameralowe.pl/film/ i sprawdzili na jakie ekipy powinniście dzisiaj stawiać. Mnie to najbardziej przekonuje.

Tytuł:
PostNapisane: So maja 30, 2020 12:31 

PostNapisane: Pn wrz 14, 2020 10:47 

Nie zapominajmy o winach na wesele :) Bardzo dobrą ofertę ma marka Oak View. Są to aromatyczne wina ze słonecznej Kalifornii. Bardzo elegancko się prezentują.

PostNapisane: Cz paź 15, 2020 11:42 

Wiesz co organizacja wesele to jest naprawdę sporo pracy.
Jeżeli szukasz odpowiedniej sali na wesele to zerknij sobie tu
https://jablon-resort.pl/konferencje-na-mazurach/ i zobacz jakie to piękne miejsce
do zorganizowania takiego przyjęcia. Na miejscu masz też pokoje dla gości i spa!

PostNapisane: So paź 17, 2020 08:50 

Swoje wesele zleciłem firmie specjalizującej się w organizacji wesel. Widziałem ich portfolio i po przeanalizowaniu cen zdecydowałem się na ich ofertę. Z pewnością duży wpływ na podjęcie decyzji miało miejsce w którym było organizowane przyjęcie. Polecam tę restaurację każdemu, komu bliska jest kuchnia polska w tradycyjnym wydaniu. Wystarczy wpisać organizacja wesela Wrocław i znajdzie się ich na topowych miejscach dzięki wielu pozytywnych opinii wystawionych przez zadowolonych biesiadników.

PostNapisane: Pt lis 06, 2020 16:14 

A myśleliście już nad alkoholem? To chyba ważna część wesela ;) Ze swojej strony polecam wódkę, która widniała na moim stole weselnym https://torunskiewodki.pl/ Klasa sama w sobie :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 06, 2020 16:14 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC