Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Śr gru 11, 2019 22:51

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr paź 02, 2019 12:01 

Mi się bardzo podoba Chorwacja. Na przyszły rok zapewne tam się wybiorę, ale samemu organizując wyprawę. Już wiem, która wypożyczalnia busów Warszawa ma pojazdy, które mi odpowiadają, zarówno pod kątem wygody jak i liczby pasażerów. No i oczywiście cenowo, bo nie mam zamiaru korzystać z najdroższych wypożyczalni.

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 02, 2019 12:01 

PostNapisane: Śr paź 30, 2019 13:49 

W poszukiwanie egzotyki, ja trafiłam na ofertę biura podróży CT Poland, którzy od lat organizują zorganizowane wycieczki do Azji - http://ctpoland.com.pl/ . Wszystko mamy zaplanowane - i noclegi, wyżywienie, przeloty, ubezpieczenie, opiekę polskiego pilota etc. Harmonogram wycieczek na 2019 r. jest dostępny na stronie także warto sprawdzić. Może ktoś miałby plan wybrać się w dzikie, azjatyckie rejony?

PostNapisane: Pn lis 18, 2019 12:31 

Bardzo podoba mi się Francja. Byłam tam z mężem i córką 6 lat temu. Byliśmy niedaleko granicy hiszpańskiej, nad samym Morzem Śródziemnym. Po prostu bajka. Tak jak i mijane po drodze urokliwe miasteczka. Mieliśmy to szczęście by wszystko zobaczyć, jako, że nie jechaliśmy autostradą, co szczególnie polecam osobom, które chcą faktycznie zwiedzać. Nigdy nie byliśmy w Paryżu, a w najbliższym czasie, a konkretnie w ferie zimowe https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe atas.pl organizuje dla młodzieży obóz turystyczny za doprawdy niewielkie pieniądze. Może jak córka przetrze szlaki, to i ja się tam wreszcie wybiorę. Paryż dotychczas widziałam tylko na zdjęciach oraz pocztówkach. Przynajmniej ja widząc to co widziałam, jestem wstanie paść przed nim na kolana :D A Wy byliście już w Paryżu? Ten obóz jeśli chodzi o zwiedzanie daje i inne możliwości, bo w ofercie jest również zwiedzanie Disneylandu oraz Zamków nad Loarą. Dla mnie to nie lada gratka, a córce zaświeciły się oczy jak usłyszała moją propozycję.

PostNapisane: Wt lis 19, 2019 16:09 

A czy jadąc na wakacje wykupowaliście sobie ubezpieczenie podróżne? Bo zastanawiam się nad tym, w tej https://www.mfind.pl/ porównywarce znalazłam całkiem fajną ofertę ubezpieczenia od jednej z polskich firm. Warto korzystać z takich stron bo można dużo zaoszczędzić, fajnie wyszukuje najtańsze oferty. Sami zobaczcie jak to działa.

PostNapisane: Śr gru 11, 2019 09:54 

A co sądzicie o tym, aby kupić apartament bądź dom w Hiszpani? Po głowie od dłuższego czasu chodzi mi Teneryfa. Z mężem znaleźliśmy ciekawe oferty na stronie tenerifeapartaments.com w bardzo przystępnych cenach. Jak myślicie, to dobry wybór?

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 11, 2019 09:54 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC