Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 23:11

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lis 29, 2015 15:49 

Jestem ciekawa czy interesuje was sport na tyle, że orientujecie się co się właściwie dzieje w tej kwestii na świecie?
Sama raczej tego nie ogarniam.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 29, 2015 15:49 

PostNapisane: N lis 29, 2015 17:55 

Mi jest szkoda czasu na oglądanie sportu w telewizji. Wolę sama wyjść na rower czy chociaż na spacer z psem, zawsze to bardziej pozytywne emocje :)
Kojarzę na przykład stadion inea poznań, mniej więcej wiem kto jest czyim sponsorem i świta mi kilka nazwisk, ale to jest właściwie cała moja wiedza na temat sportu.
Nie jestem wielką fanką :)

PostNapisane: So lis 19, 2016 12:13 

Ja lubię sportowe wyczyny zwłaszcza jazdę na rowerze. Podoba mi się rower dopasowany do mojego wzrostu i upodobań. Mój jest już stary, nawet zastanawiam się nad wykonaniem projektu i złożeniem takiego specjalnego roweru. Widziałam taką ofertę na: http://antymateria.com/ , co wy na takie coś? Koszt takiego roweru to około 1500-2000zł bez bardzo dużych bajerów. Coś chyba dla mnie.

PostNapisane: Wt lut 07, 2017 18:10 

Mnie sport interesuje pod kontekstem tańca. Kocham oglądać występy taneczne i poznawać ludzi, którzy też się tym interesują. Jeśli ktoś tutaj by chciał dołączyć we Wrocławiu to zapraszam do http://www.larosanegra.wroclaw.pl/ - warto się pobudzić w tańcu :)

PostNapisane: Pt lip 28, 2017 21:14 

mariola685 napisał(a):
Ja lubię sportowe wyczyny zwłaszcza jazdę na rowerze. Podoba mi się rower dopasowany do mojego wzrostu i upodobań. Mój jest już stary, nawet zastanawiam się nad wykonaniem projektu i złożeniem takiego specjalnego roweru.

tez kocham rowery! ale ja nie mialam kasy w ostatnim czasie zeby kupic nowy rower - dlatego zdecydowalam sie skorzystac z uslug wypożyczalni rowerów z Warszawy na WygodnyRower.pl. Mysle, ze jest to swietna opcja na nie tylko na sporadyczne wypady rowerowe, ale tez na wyprobowanie roznych modeli :)

PostNapisane: Cz sie 17, 2017 11:59 

Odkąd pamiętam rower był moim ulubionym sportem, w pierwszej klasie dziadek kupił mi mój pierwszy rower górski:) Teraz sama kupiłam sobie rower i systematycznie dokupuję do niego akcesoria... teraz poluje na buty na rower https://www.dobrerowery.pl/buty-rowerowe Takie porządne przydałyby się na dłuzsze trasy, polecacie coś?

PostNapisane: Śr sie 30, 2017 17:59 

Teraz juz coraz więcej osób przekonuje się do zakupu butów właśnie przez internet. Też stałam się zwolennikiem zakupów w sklepach takich jak ten https://sklep-dare2b.pl/. Mam pewność że sa to buty dobrej jakości a obsługa pomoże dobrać mi odpowiedni rodzaj i rozmiar.

PostNapisane: Wt wrz 19, 2017 09:57 

Ja lubię pływanie i rower. Ja spokojne wycieczki po okolicy, mąż wybiera trudne trasy po górkach, leśnych dróżkach. Dlatego gdy wpadł mi w ręce ten poradnik https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16547/jakie_okulary_na_rower_wybrac O d razu pomyślałam o nim. Na takich trasach jak on jeździ to nie trudno o nieszczęśliwy wypadek. Dlatego zgodnie zaleceniami które znalazłam w tym poradniku szukam okularów na rower. O oczy trzeba dbać.

PostNapisane: Wt wrz 19, 2017 10:00 

Myślę, że byłabym z siebie bardziej dumna, gdybym sama ruszyła cztery litery niż ogarniała jakie kto ma wyniki. :D

PostNapisane: Pn wrz 25, 2017 14:46 

Oczywiście! Ja bardzo dużo ćwiczę od jakiegoś czasu.
Ostatnio trafiłam na rowery kellys i nie wiem czy nie kupię roweru. Teraz są wyprzedaże więc z pewnością warto kupić rower. Sporo jeżdżę i chciałabym w końcu mieć rower z prawdziwego zdarzenia.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 25, 2017 14:46 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC