Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 23:08

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 29, 2018 10:53 

Hmm, ja z natury mam dosc cienkie paznokcie, dlatego co jakis czas wzmacniam je odżywką z Eveline- utwardzającą z diamentami. I jestem zadowolona z jej działania, bo jako jedna z nielicznych daje szybkie efekty i nie podrażnia. Taka kilkutygodniowa kuracja zapewnia mi mocne paznokcie na kilka miesiecy ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 29, 2018 10:53 

PostNapisane: Pn lis 19, 2018 12:27 

Jeżeli chodzi o manicure to chodzę na przedłużenie paznokci Warszawa i muszę przyznać, że hybryda po przedłużeniu wygląda elegancko. Dłonie zyskują na atrakcyjności.

PostNapisane: Pt sty 04, 2019 15:00 

Dłonie to wizytówka dlatego ja dbam o to, by były zadbane, a paznokcie umalowane. Od razu czuje się bardziej kobieco, jak mam hybrydę ;) Akurat mam swój sprawdzony warszawski salon - http://studiocalypso.pl/pawia-piaseczno/ i Panie stamtąd opiekują się moimi dłoniami od jakiegoś czasu. Bardzo jestem zadowolona z poziomu usługi.

PostNapisane: Pt sty 04, 2019 20:37 

Na pewno fajnie wyglądają pazurki zadbane i wymalowane. Ja lubię wykonywać dlatego manicure hybrydowy warszawa , gdzie dobre 3 tygodnie wytrzyma i prezentuje się rewelacyjnie. Nie muszę codziennie ich malować,bo jednak było by to uciążliwe.

PostNapisane: Śr sty 09, 2019 19:52 

Na pierwszym miejscu musicie postawić zdrowie waszych paznokci. Więc tak jak piszecie, z grzybica trzeba jak najszybciej sie rozprawić. Jeżeli macie grzybice paznokci u stóp, która jest dosyć powszechna, to powiniście wybrać sie do odpowiedniego specjalisty - podologa. Ten an pewno pomoże. Na stronce http://inmedico.pl znajdziecie centrum medyczne, gdzie między innymi możecie liczyć na taką pomoc.

PostNapisane: Pt mar 22, 2019 08:35 

Zadbane czyli przede wszystkim zdrowe, odpowiednio odżywione. Także trzeba zadbać o to zeby paznokcie prezentowały się bardzo elegancko, tu w grę już wchodzi profesjonalny manicure. Jeżeli będziecie chciały taki sobie zrobić to wybierzcie się do sprawdzonych kosmetyczek. Tu salon http://www.pilnikizalotka.pl będzie na pewno dobrym miejscem na wizytę.

PostNapisane: Pn lip 29, 2019 17:47 

Taka jest prawda, że w szczególności kobieta powinna mieć zadbane paznokcie. Źle wyglądałabym kobieta w nierównych, mało estetycznie wyglądających pazurkach. Przecież dzisiaj można samemu wykonać sobie wręcz nawet szokujące manicure. Chociażby mi ostatnio znajoma wykonała pazurki, które miały efekt kociego oka. Super to wyglądało.

PostNapisane: Wt sie 13, 2019 19:55 

bierendaa zgadzam się z Tobą w 100 %! Ja raz na jakiś czas robię sobie takie kuracje odżwycze tym barfdziej, że na stałe noszę hybrydę. Moim hitem jeśli chodzi o odżywki jest ta 8w1 z Eeveline. Testuje własnie tą nową wersję i jest obłędna! Juz po tygodniu widać efekty więc po pełenj kuracji będzie idealnie :)

PostNapisane: Śr lis 20, 2019 08:45 

Jeżeli chcemy móc pochwalić się zadbanymi paznokciami, warto od czasu do czasu, odwiedzić takie studio kosmetyczne jak https://easynails.pl/ . Możemy tam wykonać różnego typu stylizacje paznokci, w tym klasyczny manicure oraz pedicure, a co więcej także dla panów przygotowane odpowiednie zabiegi:).

PostNapisane: Wt gru 10, 2019 15:46 

to jak już dzielimy się namiarami na sprawdzone kosmetyki to z całego serducha polecam bio sos do skórek i paznokci z firmy Eveline. sztos! Nawilża, regeneruje a skórki błyskawicznie robia się miękkie i takie elastyczne. macierz też się dobrze odżywiona więc i paznokcie szybciej rosną :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 10, 2019 15:46 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC