Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 23:02

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt gru 13, 2019 08:58 

wcześniej to regularnie chodziłam na hybrydy ale bardzo mi osłabły paznkcie od nich. Teraz stawiam jednak na normalne lakiery + odżwyka super dry z eveline bo po niej to lakier trzyma mi się nawet i 10 dni.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 13, 2019 08:58 

PostNapisane: Pt gru 13, 2019 09:08 

ooo zdublowałam posta, sorka!!!!!!!

PostNapisane: Śr sty 08, 2020 08:31 

Nie tylko tu należy myśleć o ich zdrowiu, odpowiedniej pielęgnacji, ale paznokcie też muszą być odpowiednio wystylizowane. Opcji tu jest sporo, tak samo jak i rodzajów na manicure,pedicure. Zdecydowana większość kobiet stawia na hybrydy, ja również. Mam swój sprawdzony salon https://www.bodybar.com.pl/ Proponują tu wiele fajnych opcji na paznokcie, także i makijaż, czy też depilacje woskiem.

PostNapisane: Śr sty 08, 2020 15:01 

Na słabe paznokcie bardzo dobrze działa zabieg japońskiego manicure. Mi bardzo pomógł, a paznokcie miałam w fatalnej kondycji. Trzeba tylko pamiętać, że jeden zabieg nie wystarczy. Trzeba być systematycznym i zdecydować się przynajmniej na kilka zabiegów w odstępach 2, 3 tygodni. Poza tym odżywki pomagają fajnie wzmacniać paznokcie. No i tak samo zwykłe lakiery dobrze je wzmacniają - i są też mniej inwazyjne dla paznokci niż hybryda

PostNapisane: Śr sty 15, 2020 13:17 

Mówi się, że paznokcie są wizytówką kobiety, także ja zawsze dbam o to, aby były one pomalowane i zadbane.

PostNapisane: Cz sty 16, 2020 20:31 

Żeby zawsze mieć zadbane paznokcie,warto zakupić w sklepie https://alessandro.pl/ akcesoria do manicure oraz lakiery w najróżniejszych kolorach i odcieniach.Sklep ten,współpracuje z wieloma salonami kosmetycznymi i ośrodkami Spa.Ich produkty są trwałe,uwielbiane przez gwiazdy i znane osobistości,które chętnie chwalą się zadbanymi dłońmi na blogach modowych.

PostNapisane: Wt lut 04, 2020 14:27 

Też zamierzam nieco bardziej zadbać o paznokcie, bo po ciąży niestety nie wyglądają za dobrze. W sieci znalazłam sklep z lakierami hybrydowi i myślę właśnie o ich zakupie. W oko wpadły mi te https://lakier-hybrydowy.pl/lakiery-hyb ... t-mleczny/ mleczne odcienie. Myślę, że pasują dosłownie do każdej sytuacji, są delikatne i subtelne. A wy, co sądzicie na ten temat? Jakie kolory lakierów polecacie?

PostNapisane: Wt lut 11, 2020 10:46 

Eveline ma świetne odżywki :) Używałam już kilku i jedną z moich ulubionych jest ta twardzająca z diamentami :) Płytka jest lśniąca, wzmocniona.

PostNapisane: Pt lut 14, 2020 10:21 

ja raczej ograniczam się teraz tylko już do odżywki na paznokcie. Pewnie nikogo nie zaskoczę jak napiszę że stosuje 8w1 total action z eveline ;) ładnie wygląda na paznokciach, nadaje im taki klasyczny błysk a przy okazji je super wzmacnia.

PostNapisane: N lut 16, 2020 15:50 

evelajna zgadzam się w 100 % :) też bardzo lubię firmę Eveline a moją ulubioną odzywką jest ta BIO SOS do skórek i paznokci. Idealna dla osób, kitóre tak jak ja zmagają się z mega suchymi i pękającymi skórkami.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 16, 2020 15:50 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC