Forum Kobiet

Forum dyskusyjne kobiet . Babskie sprawy
Teraz jest Wt lut 25, 2020 22:59

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 26, 2016 18:01 

Witam.
Tegoroczni maturzyści napiszcie na jakie studia się wybieracie? Ktoś się wybiera na uczelnie WSEiZ? Uczelnia ma wiele pozytywnych opinii i dużo ciekawych kierunków jak np. .Ktoś zamierza studiować ten kierunek? A może inne kierunki na tej uczelni Was zainteresowały?

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 26, 2016 18:01 

PostNapisane: Śr sty 31, 2018 19:31 

A wiesz jak się skutecznie przygotować na sesję http://bizneswiki.pl/jak-sie-uczyc-do-sesji/ ? Z tego co się ostatnio dowiedziałam to warto stworzyć taki swój system działania, warto wykonać schematy co przygotować żeby zaliczyć dane zadanie. Myślę, że Ci którzy wybierają się na studia powinni to wiedzieć :)

PostNapisane: Cz mar 01, 2018 11:25 

a koniecznie w Warszawie czy inne miasta tez bierzesz pod uwagę?

PostNapisane: Cz sie 09, 2018 12:55 

A może weź tez pod uwagę inne miasta. Nie wiem jakiego kierunku studiów szukasz, ale sprawdź sobie WSH we Wrocławiu. Ja tam się uczę aktualnie na drugich studiach i mogę tą szkołę polecić z czystym sumieniem. Bardzo fajnie uczą. Dużo praktyki. Potem łatwiej jest się odnaleźć w pracy, bo na studiach masz okazję wszystko zrozumieć, a przy suchej teorii to już różnie bywa

PostNapisane: Śr wrz 12, 2018 21:17 

Może zainteresuje Was wyższa szkoła ekologii i zarządzania warszawa, mają dość ciekawe kierunki, mnie zainteresowała szczególnie architektura wnętrz, bo z tym zajęciem wiążę swoją przyszłość. Mam już za sobą małe doświadczenie w urządzaniu wnętrz, ale posiadanie dyplomu jest ważne, jak dla mnie. W Warszawie jest dużo możliwości, na pewno można coś wybrać dla siebie.

PostNapisane: Pn wrz 24, 2018 12:10 

Ja wybieram się na Mazowiecką Uczelnię Medyczną ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ) http://mum.edu.pl/. To jedna z lepszych uczelni w mieście z dostępnym kierunkiem pielęgniarstwa. Na początek licencjat a potem od razu studia II stopnia ( zostały uruchomione od tego roku akademickiego). W zasadzie już od początku LO wiedziałam, że chcę iść w tym kierunku.

PostNapisane: Cz gru 06, 2018 11:54 

Może wybiera się ktoś na Akademię Sztuk Pięknych? Przeglądam ofertę Szkoły Rysunku Sealart https://sealart.pl/ , gdzie organizują kurs rysunku na ASP. Zajęcia te przeznaczone są dla kandydatów na architekturę sztuk pięknych. Zajęcia przeprowadzane są w grupach, ale każdy uczestnik może liczyć na indywidualną pomoc. Moim zdaniem to świetna sprawa, tym bardziej, że każdy z uczestników kursu może uczęszczać na bezpłatne zajęcia z historii sztuki itp.

PostNapisane: Pn gru 17, 2018 20:27 

Gdziekolwiek zaczniesz studia to warto wiedzieć jakie i czy po nich będziesz mogła znaleźć pracę.
Zerknij sobie tuhttp://www.wiedza-naukowa.eu masz tam naprawdę dużo podejmowanych ciekawych tematów. Coś odpowiedniego
do swoich zainteresowań na pewno znajdziesz.

PostNapisane: N gru 30, 2018 18:07 

angell dobrze wybrałaś :) ja na Mazowieckiej Uczelni Medycznej studiuje obecnie fizjoterapie i uważam, że uczelnia jest super. Rozsądne czesne, doświadczeni wykładowcy i ciekawe zajęcia. Jest i czas na teorię i na praktykę co w tym zawodzie ma jednak ogromne znaczenie.

PostNapisane: Cz lut 21, 2019 09:12 

Na szczęście w stolicy nie ma większego problemu ze znalezieniem odpowiednich studiów, bo jest wiele ciekawych uczelni do wyboru. Jak dla mnie, świetnym przykładem jest chociażby https://www.wsr.edu.pl/kierunki-studiow ... ii-stopnia gdzie jesteście w stanie stać sie specjalistami w temacie fizjoterapii. To przydatna sprawa, warto sprawdzić.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 21, 2019 09:12 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC